Зеленський – розчарування року: соціальне опитування Центру Разумкова

Фонд “Демократичні ініціативи”  спільно з соціологічною службою Центру Разумкова провели загальнонаціональне дослідження, яке показало, що президент Володимир Зеленський очолив рейтинг “Розчарування року”.

Для порівняння з опитуванням у 2020-му році, коли “невдахою року” президента вважали близько 28% опитаних українців, то у 2021 році таких людей – 45%.

Проте разом з тим, Зеленський і очолює рейтинг “політик року”, на третьому місці в цьому рейтингу йде п’ятий президент Петро Порошенко, якому віддали голос 8,1% опитуваних. Друге місце 8,5% опитуваних віддали колишньому голові Верховної Ради Дмитру Разумкову.

У номінації “Розчарування року” після Зеленського йдуть знову Порошенко та Разумков, але вже у відношення 8,5% і 3% відповідно.

Загальнонаціональне дослідження проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 22 грудня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2 018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*