“Зеленський давав наказ перенести операцію по “вагнерівцях”, – Василь Бурба у прямому ефірі ток-шоу

Щойно у прямому ефірі телепередачі “Свобода слова Савіка Шустера” виступав колишній керівник Головного управління розвідки Василь Бурба, що озвучив свою позицію стосовно зриву операції по затриманню “вагнерівців”.

Насправді, Бурба не зміг бути присутнім на ефірі в реальному часі, бо його раптово викликали на допит в СБУ за дві години до початку ток-шоу. Тому екс-очільник ГУР записав коментар і розказав про деталі, а відео продемонстрували в ефірі телепередачі.

На відеозверненні Василь Бурба сказав, що не може розголошувати деталі спецоперації розвідників, але готовий давати правдиві відповіді стосовно провалу плану по захопленню найманців:

“Мені повідомили, що Зеленський уповноважив Єрмака передати вказівку президента про перенесення спецоперації, що і спричинило її провал”.

Нагадаємо, що ефір шоу був присвячений питанню зриву спецоперації з затримання бойовиків ПВК “Вагнера”. Ведучий запрошував у студію президента України Зеленського та голову Офіса президента Єрмака, проте вони проігнорували це запрошення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*