Якщо ти з цим згоден – чекаємо у лавах «Братів по Зброї»

 1. Україна – єдина, неподільна, незалежна держава. Ми – унітарна держава. І федералізація в будь-якій формі (навіть прихованій) – веде до загибелі країни.
 2. Україна – європейська Держава. Тому входження в НАТО, Європейський союз, і побудова взаємовигідних союзницьких відносин з цивілізованим світом, і нашим стратегічним партнером США – безальтернативний шлях.
 3. Росія – ворог і агресор. Вона розв’язала війну проти України, анексувала Крим, окупувала частину її східних територій, і здійснила в процесі величезну кількість військових злочинів, і злочинів проти людяності. Росія повинна відповісти за свої злочини.
 4. Війна з росією може закінчиться тільки після повного звільнення території України від її військ і представників. Без всяких «але». Росії не потрібна частка України. Росії потрібна вся Україна, щоби знищити її як державу. І ми маємо буди готові у будь який час до загострення агресії, або до переходу її у повномасштабну війну на всіх кордонах. І ми маємо бути готові стати до її захисту у будь яку мить, і у найкоротший строк.
 5. Кожен громадянин України має право на захист. Але кожен громадянин України під час війни повинен брати участь у захисті своєї країни в будь-який доступний йому спосіб. Захист України зі зброєю в руках – вища форма громадянської відповідальності.
 6. Ніякій союз з росією, ніякі поступки територій, ніяка залежність від агресора – неможливі. Всі дії направлені на це – злочин. Росія – антипод України.
 7. Добровільна відмова від своєї території – це злочин.
 8. Українська Нація об’єднує всі національності громадян України, на основі проживання на неподільної території, правдивої історії країни, багатовікових традицій, загальнолюдських цінностей, і Української мови, як єдиної мови Нації.
 9. Україна країна з величезним потенціалом – її економіка повинна розвиватися на основі законів вільного ринку і бути інтегрованою в світову економічну систему. Кожен громадянин України повинен мати можливість реалізувати свої ініціативи в бізнесі і фаховому рості на рівних умовах. Без корупції і з розумними, справедливими податками – сплата яких обов’язок кожного. Сильна економіка – основа авторитету і джерело потужності країни.
 10. Україна повинна мати сильну армію. Достатню за чисельним складом для відбиття будь-якої агресії. Добре оснащену, озброєну і забезпечену матеріально. Будь-які дії, які ведуть до послаблення армії і обороноздатності України (особливо в період війни) – злочин.
 11. Політична система України ні в якій мірі не повинна бути орієнтована або пов’язана з країною-агресором. Будь-які політичні сили, або персоналії, які прямо або приховано відстоюють інтереси ворога – п’ята колона і злочинці.
 12. Всі органи влади України – повинні діяти в суворій відповідності з законами України, її Конституції, і в інтересах свого народу і побудови сильної незалежної держави. Незаконна концентрація влади в руках вузького кола людей, (або однієї людини) – веде до диктатури. І це – злочин.
 13. Учасники війни з росією – найбільш мотивована і відповідальна частина Нації. Вони мають права, які необхідно захищати. Але, також, вони мають підвищений ступінь відповідальності за країну. Ми не можемо допустити будь-якого «відкату» державності, незалежності і свободи. Саме за це гинули наші побратими. Саме за це ми воювали, піддавали себе ризику, а багато хто отримав поранення і каліцтва.
 14. Ми вважаємо гасло «Ветерани поза політикою» – глибоко помилковим. Учасники війни з росією повинні надавати максимальний вплив на політичні процеси країни. Вони повинні максимально входити в виборні органи, і в органи влади всіх рівнів. Саме це є гарантією збереження України вільною і незалежною державою. Саме це допоможе очищенню і вдосконалення системи влади.
 15. Для нас «Україна понад усе!» – є не гаслом, а основним принципом. Це наша здатність поставити інтереси України вище особистих. Що ми вже зробили, і робимо на війні.
 16. При своїй відносній нечисленності, в порівнянні із загальним числом населення України – учасники війни з росією є величезною силою. У них є підвищена мотивація, доведена здатність приймати на себе вищу ступінь відповідальності, переконаність і впевненість у собі.
 17. Бойове братерство – це те, що об’єднує людей у ​​вищому ступені. Іноді більше, ніж кровна спорідненість. Ми повинні підтримувати зв’язок, взаємодіяти і впливати на своє життя, і життя нашої країни. Ми повинні бути готові в будь-який момент знову встати на її захист. Ми повинні оберігати її від зовнішнього ворога і ударів в спину. Коли ми разом – нас не можна перемогти. Ми це довели.
 18. Учасники війни з росією повинні бути братерством. Ми зробимо все, щоб об’єднати максимальну кількість людей і ветеранських організацій. Ми знайдемо спільну мову. Ми – брати по зброї.