Волонтерство – один з основних напрямків діяльності ГО “Брати по зброї”

Напередодні Дня волонтера, члени ГО “Брати по зброї” активно брали участь у соціальному житті українців з різних регіонів. Зокрема, велика увага приділяється роботі з дітьми да молодю, зустрічами з ними, розповідями про події війни та відважних українських захисників.

В Черкаській області 3 грудня провели зустріч з дітками 1-4 класів Кам’янобрідської школи. У рамках патріотичного виховання представник організації Микола Супрун провів розмову з учнями для їх активної життєвої позиції та розуміння відповідальності за майбутнє країни. Окрім того члени черкаського осередку ГО “Республіка. Брати по зброї” Черкаська область з робочим візитом відвідали місто Умань стосовно співпраці з однодумцями. Також було обговорено відновлення спортивного турніру “Патріотична Черкащина”.

У м. Коломия члени осередку ГО “Республіка. Брати по зброї” Івано-Франківська область провели відкритий урок в учнів ліцею №4 за участі ветеранів. Цікава розмова стосувалась думки, чи напав би ворог на Україну, якби армія була сильною і готовою до вторгнення. Учні продемонстрували фотовиставку зі світлинами бійців Коломийського району, що загинули на передовій.

У Київському ліцеї ім. Івана Богуна провели теоретичний курс поводження зі зброєю для членів сімей учасників ГО “Республіка. Брати по зброї”. Київська область. Ліцеїсти та офіцерський склад показали високий рівень професійної підготовки.

Активісти чернігівського осередку ГО “Республіка. Брати по зброї. Чернігівська область” у школі №34 зустрілися з учнями та подарували книги з біографіями чернігівців-учасників російсько-українськлї війни. З підлітками обговорювали причини та передумови російської агресії захисники Луганського аеропорту Сергій Богукалець, член добровольчого батальйону “Чернігів” Олександр Кошель, волонтер Олександр Ясенчук.

Окрім того, в День волонтера 5 грудня, члени запорізького осередку ГО “Республіка. Брати по зброї” Запоріжжя відкрили експозицію “Залізний трон сходу”, як символ боротьби та незламності народу та сили духу. Подивитися пам’ятник можна на площі Свободи.