Волонтерські напрямки діяльності ГО “Брати по зброї”

Ветерани ГО “Брати по зброї” багато часу приділяють волонерській діяльності. Кожен з регіональних осередків по всій Україні регулярно займається важливими суспільними питаннями. Допомагаючи військовим та патріотично виховуючи молодь – лише тоді можна збудувати якісне майбутнє нашої держави.

Цього тижня херсонський осередок спільно з Солідарною справою громад Херсона провели лекцію про мінну безпеку у приміщенні бібліотеки ім. Лесі Українки. На зустрічі обговорили можливий розвиток ситуацій у випадках початку бойових дій чи масових заворушень, а також того, що потрібно і що не варто робити у випадках стрілянини.

У свою чергу черкаський осередок передав комплект книг з історії України у бібліотеку Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Василя Симоненка. Учасники осередку популяризують справжню історію на постійній основі, співпрацюючи з братами Капрановими, видавництвом “Наш Формат” та Знай наших.

Активно працюють й учасники полтавського осередку. Там вдалося об’єднати шість освітніх закладів для допомоги солдатам. Так, до плетіння маскувальних сіток доєдналися учні 8-мої полтавської гімназії, ліцею №3, Новосанжарський ліцей, школи Супрунівки, Чутового і Гожулів. Праця учнів днями вже відправилась на схід до 24-ої ОМБр та 43-ої окремої артилерійської бригади.