Власники маєтку, де проживає головний розвідник України Кирило Буданов – теж громадяни Росії

Останній тиждень не вщухає скандал довкола сімей колишнього заступника міністра внутрішніх справ та помічниці президента Гогілашвілі-Левченко та керівника ГУР Кирила Буданова. Як стало відомо обидві сім’ї мешкають в одному маєтку. Власником маєтку є відомий податковими махінаціями бізнесмен В’ячеслав Стрілковський, що, як виявилося, також є громадянином РФ, як і Гогілашвілі.

Інформацію на своїй сторінці у Facebook висвітлив журналіст Цензор.нет Юрій Бутусов. Він заявив, що не лише Стрілковський, але і його дружина є громадянами Росії з липня 2015 року. Свої паспорти подружжя отримало у Сімферополі.

Сам В’ячеслав Стрелковський ніде не виставляє свої фотографії та уникає спілкування з журналістами, адже його особу пов’язують із багатомільйонними схемами ухиляння від сплати податків. Одними з перших обличчя бізнесмена продемонстрували у розслідуванні “Дружочки”.

Окрім цього стало відомо, що В’ячеслав Стрілковський має у Росії свій податковий номер. Сьогодні за порушення законодавства України про громадянство шляхом отрмання другого громадянства Стрілковського внесено у базу “Миротворець”.

Нагадаємо, що про скандального бізнесмена стало відомо після з’ясування, що в його будинку проживають колишній заступник міністра внутрішніх справ Олексадр Гогілашвілі, дружина якого є помичницею президента Зеленського, та сім’я голови розвідки Міноборони Кирило Буданов. Останній пояснив своє проживання у маєтку тим, що у його квартирі йде ремонт.

Цікаво, яким чином під одним дахом можуть жити громадяни РФ зі скандальним минулим та людина, що відповідає за нацбезпеку України.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*