Від гелікоптерів ДСНС на святкування дня народження до чартерних літаків на робочі з’їзди: керівництво України живе на широку ногу

Тільки ми почали оговтуватися від історії про святкування дня народження Андрія Єрмака в Карпатах, куди гостей доправляли гелікоптерами ДСНС, як з’являється новина про те, що Давид Арахамія полетів на форум “Слуг народу ” в Миколаїв приватним літаком. Після прохань розповісти, кому належить приватний транспортний засіб, Арахамія заявив, що не знає, чий літак.

23 грудня голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія скористався чартерним літаком для поїздки у Миколаїв. Журналістам “Української правди” вдалося з’ясувати, що транспортний засіб належить підприємцю та бізнесмену Юрію Калюжному, який і оплатив політ.

У випадку, якщо Арахамія не оплачує переліт засобом, що належить аграрному бізнесмену, і не задекларує такі видатки, то це можна трактувати як хабар. За законом така ситуація має стати причиною розслідування з боку НАБУ. Нагадаємо, що Юрій Калюжний володіє компанією з найбільшою реалізацією сільськогосподарської техніки на ринку нашої держави з часткою 35%.

Давид Арахамія спершу ніяк не коментував журналістам обставини польоту до Миколаєва. А пізніше заявив, що не знає, кому належить літак.

Цікаво виходить, що країною керують люди, які нічого не знають. Заступник міністра МВС Гогілашвілі та керівник ГУР Буданов “не знають”, в чиєму маєтку проживають. Арахамія ж не знає, чиїми приватними літаками літає на робочі зустрічі. Єрмак не знає, громадянство якої країни мають його підлеглі.

Нагадаємо, що це не вперше Давид Арахамія був помічений за користування чартерними літаками цього року. Зокрема, бортами підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа. Вартість кожного польоту становила 24 тисячі євро. За словами Арахамії, ці перельоти оплачувала його дружина, тому ці витрати не будуть задекларовані.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*