Українська армія взяла під контроль село Старомар’ївка

Сьогодні, 26 жовтня, Збройним Силам України вдалося взяти під контроль населений пункт з “сірої зони” Старомар’ївка, що на Донеччині. Інформацію підтвердили джерела в Мінобороні.

Відомо, що силовики зайшли в Старомар’ївку ще вчора ввечері 25 жовтня та закріпили там сили. Сьогодні ж інформацію про те, що захисники повернули владу у населеному пункті, спершу поширювали сепаратистські ЗМІ та інші військові кореспонденти, а пізніше підтвердили у міністерстві.

Село знаходилося у “сірій зоні” з початку російсько-української війни. Межує Старомар’ївка з селом Гранітним, яке розташоване фактично уздовж лінії фронту.  Ще у 2014 році міст між селами було підірвано. Мешканці користувалися пішохідним містком аби пересуватися між населеними пунктами, ходили зі Старомар’ївки у Гранітне у магазин, школу та лікарню.

Перебуваючи у “сірій зоні”, протягом восьми років у селі не було централізованого водопостачання, лікарні, аптеки, магазину. За даними, у минулому році у селі проживали 150 дітей. Більшість населення україномовне.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*