“Свати” – бізнес на крові?

Гроші дорожчі за інтереси країни. Такий висновок можна зробити з того факту, що перед Новим роком росіянам на телеканалі “Росія-1” покажуть серіал “Свати”, що знятий Студією “Квартал-95”.

Нагадаємо, що на днях Петра Порошенка звинуватили у державній зраді . У цей же день анонсується показ нового сезону серіалу “Свати” у Росії, головні актори якого відкрито заявляють про свою антиукраїнську позицію. Збіг чи ретельно продумана акція аби відволікти увагу суспільства?

Нагадаємо, що два роки тому Апеляційний адміністративний суд все ж зняв заборону з серіалу “Свати” та дозволив в’їзд на територію України його головного актора – Федора Добронравова, що відкрито говорить про визнання анексії Криму Російською Федерацією.

Як відомо, українське законодавство забороняє торгувати своїм продуктом з російськими компаніями.

Чому ж тоді заборона не стосується Студії “Квартал-95”, до фінансової складової якої має відношення президент України Володимир Зеленський?

Можливо, Студія продала свої права закордонним дистриб’юторам, що самі продають дозвіл на трансляцію на території Росії?

Скільки ще продовжуватиметься бізнес з країною-агресором, що напряму впливає на маніпуляцію масами не в позитивний для України бік? Адже нагадаємо, що серіал висвітлює звичайного українця, як обмежену і тупувату людину. І таке кіно показуватимуть на телебаченні в Росії, де телевізор відіграє велику роль в антиукраїнській пропаганді населення.

Виходить, гроші дорожчі за інтереси країни.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*