Скандал про тиск ОП на журналістів “UA: Перший”. Президент назвав випадок “хайпом”

Днями, на своїй сторінці у Facebook, телеведуча програми “Зворотний відлік” Мирослава Барчук заявила про тиск Офісу президента на редакційну політику журналістів телеканалу “UA:Перший”.

За словами Барчук, ОП вже не вперше намагається контролювати кількість присутніх на ефірах програми депутатів від партії “Слуга народу”. Ба більше, обираються гості за лояльністю до офісу президента та політики влади, а не за фаховістю спеціалістів.

“Минулого понеділка в програмі на тему енергетичної безпеки ОП висунув ультиматум про необхідність присутності на ефірі двох представників “слуг”, які не були експертами в даній тематиці. Останнього ж понеділка був висунутий новий ульматум, де було сказано, що двоє “слуг” прийдуть на програму лише за відсутності вже запрошеного гостя Гео Лероса”, – написала на своїй сторінці телеведуча.

На жоден з ультиматумів, журналісти “Зворотнього відліку” не погодились, за що, на думку Барчук, отримали звинувачення від представників Андрія Єрмака про “недотримання журналістських стандартів” через те, що на ефірі не було представників монобільшості.

Наприкінці своєї заяви Мирослава Барчук закликала колег-журналістів не піддаватись тиску та розповідати про випадки шантажу.

У свою чергу, Володимир Зеленський таку заяву телеведучої назвав “хайпом”, а ситуацію, де державне телебачення заявляє про тиск з боку держави, дивною.

“Я не зовсім розумію, до чого тут я і ОП, пле розумію, що це хайп. Ми не погоджуємо жодних списків, тим паче телеканалу суспільного мовлення,” – заявив президент Зеленський.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*