СБУ зареєструвала заяву про державну зраду Зеленського

Сьогодні, 28 грудня, на своїй сторінці у Facebook співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко повідомила про те, що СБУ прийняло заяву від імені народних депутатів фракції “ЄС” про злочин з боку керівництва країни, зокрема про співпрацю Володимира Зеленського з країною-агресором.

Окрім цього Геращенко донесла до відома, що заяви про державну зраду та фінансування тероризму з боку Володимира Зеленського зареєстровані в ОГПУ та ДБР.

“Фракція ЄС заздалегідь звернулися до СБУ щодо невідкладного депутатського прийому. Минулого тижня нам відповіли, що, можливо, приймуть 28, сьогодні – що всі дуже зайняті і, можливо, 30-31 грудня. Хоч це чергове порушення закону про статус народного депутата”, – зазначила Ірина Геращенко.

В заяві йдеться про умови енергетичної кризи в Україні, причиною якої є теперішня влада. Через це команда Зеленського повернула закупівлю електроенергії з Російської Федерації та Білорусі. Ба більше, тепер і вугілля закуповується в РФ, з територій, окупованих країною-агресором.

Народна депутатка також наголосила, що мільярди доларів, виплачені за енергоносії Білорусі та Росії є фінансуванням тероризму і самої країни-агресора.

Є й інший вид фінансування Росії – показ серіалу “Свати” на російських каналах, що розпочався з 27 грудня. Нагадаємо, що серіал знятий Студією “Квартал-95”, в сюжеті якого українці постають в образі неосвічених тупуватих людей.

Зазначимо, що протягом 2016-2019 років влада здійснила переобладнання українських ТЕС на вугілля газової групи, що видобувається на українських вугледобувних підприємствах, аби забезпечити незалежність та самостійність України у сфері тепло- та електропостачання. З вступом Зеленського на пост президента України, відбулися зміни в постачанні українських ТЕС російським вугіллям, а також вугіллям з тимчасово окупованих територій.

Тож, поки влада активно вручає підозри про державну зраду колишньому президентові Петру Порошенку, зафіксовано дії сьогоднішнього керівництва країни і команди Зеленського про співпрацю з країною-агресором і знищення автономності держави у сфері енергетики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*