Розвідники, що готували операцію “Вагнер” мають бути винагороджені! Петиція до президента

ГО “Республіка. Брати зі Зброї” подала петицію на сайт Президента України. Ми вважаємо, що розвідники, які готували та реалізовували операцію із затримання злочинців із ПВК “Вагнер” – є блискучим зразком служіння Україні та чудовим прикладом виконання військового обов’язку.

Ці люди провели величезну роботу. І не їхня вина, що операцію було зірвано. Навіть якщо у них вкрали перемогу – вони мають бути справедливо нагороджені.

Голосування по петиції за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/127298

Просимо всіх побратимів та небайдужих громадян взяти участь у голосуванні. Також просимо про максимальну інформаційну підтримку та репост.

Нижче текст петиції:

“Підготовка спецоперації із затримання російських терористів із так званої ПВК «Вагнер» стала результатом блискучої роботи українських спецслужб, які довели вміння працювати на рівні найдосвідченіших розвідок світу.

Високий професіоналізм українських офіцерів – яскравий приклад відданного служіння Батьківщині, приклад, що надихає наших воїнів, які щодня захищають Україну від російських окупантів. Також це величезний внесок в загальну справу перемоги над агрессором, і збільшеня аворитету держави на міжнародної арені.

Ми, більш ніж 1000 учасників російсько-української війни, об’єднані в ГО “Республіка. Брати по Зброї”, пишаємося професійним подвигом наших побратимів. Ми закликаємо Президента України нагородити всіх причетних до планування і підготовки спецоперації, яка мала привести до затримання злочинців, які вбивали наших воїнів і мирних громадян на Донбасі у складі російсько-окупаційних військ – найвищими державними нагородами, зокрема, колишнього голову ГУР МОУ Василя Бурбу та першого заступника голови СБУ Руслана Баранецького.

Героїзм справжніх захисників України має бути гідно відзначений державою!”

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*