Програма

Основні принципи об’єднання учасників ГО «Республіка. Брати по зброї”:

Об’єднання учасників війни з росією на основі і принципах бойового братерства. Бойове братерство – це відносини між людьми, що виникли в процесі захисту своєї країни, поєднані з максимальним ризиком, нестатками, спільному протистоянні ворогові, і загибеллю побратимів. Це братерство ні в чому не поступається братерству по крові.

Це об’єднання однодумців. Ми вважаємо, що Україна повинна стати повністю незалежною і сильною в політичному, економічному та військовому плані. Ми країна з величезним потенціалом і ресурсами – яка має всі можливості, щоб забезпечити майбутнє, процвітання і захист своїх громадян.

Але це стане можливим тільки після того, як росія забереться за межі наших кордонів разом зі своїми військами, поплічниками та ідеями «руского міра». І навіть тоді небезпека не зникне, поки існує божевільний «північний сусід». Росії не потрібна частина України. Росія хоче отримати всю Україну, і знищити її як державу.

Тому ми повинні бути разом. Ми повинні готуватися, і бути готовими до будь-якого загострення, і до широкомасштабної війни теж.

Ми не дозволимо ніякого реваншу і дій «п’ятої колони» разом із проросійськими партіями, російською церквою і ідеями «руского міра». Ми не допустимо будь-яких дій будь-якої влади, спрямованої на демонтаж державності України, на зміну її території, на створення будь-яких союзів з ворогом і залежності від ворога. А також ослаблення Армії і обороноздатності України.

Ми хочемо бути сильною, успішною і рівноправною частиною Європи. Ми хочемо входження в НАТО, як найнадійнішого військового союзу для захисту від будь-якої агресії. Ми за побудову взаємовигідних відносин з головними стратегічними партнерами, і з усім цивілізованим світом.

Ми вважаємо правильним максимальну участь учасників війни з росією в політичному житті країни. Ми повинні впливати на політику і бути учасниками всіх процесів, які впливають на життя України. Ми повинні стати гарантами незворотності незалежності і свободи держави Україна, і всіх її громадян.

«Ветерани поза політикою» – це помилка. Ми вже були в політиці, коли захищали Україну зі зброєю в руках. Це вища форма політики – її вістря і передній край.

І ніхто не зможе перешкодити нам зберегти те, за що ми воювали.

«Україна понад усе!» – для нас не гасло, а спосіб дій. Саме серед нас є люди, які готові завжди ставити інтереси країни вище власних. І тільки так можна досягти головного – життя в незалежній, вільній, заможній і справедливій ​​державі.

Напрямки діяльності ГО «Республіка. Брати по зброї »(список буде розширено):

 1. Створення осередків ГО на всій території України. Залучення максимальної кількості однодумців і залучення їх до активної громадської діяльності.
 2. Максимальна взаємодопомога між учасниками ГО на всіх рівнях – за принципом бойового братерства. Як прийнято в єдиному підрозділі. Головний принцип – ми єдині, і серед своїх.
 3. Підтримка і вдосконалення фізичної форми і тактичних навичок, як бойових одиниць ОР1, ОР2. Ми знаходимося під постійною загрозою загострення на фронті і повномасштабної агресії Росії. І повинні в будь-який момент бути готовими влитися в ЗСУ та інші силові структури для відбиття агресії.
 4. Регулярні збори учасників ГО на всіх рівнях, включаючи З’їзд ГО. Спілкування, визначення проблемних питань та їх вирішення, вдосконалення організації, обговорення стратегії, тактики дій і напрямків діяльності.. Як це прийнято між братами по зброї.
 5. Взаємодія з Територіальною Обороною – участь, допомога у формуванні, будь-які форми сприяння.
 6. Допомога ЗСУ та силовим структурам, які беруть участь у війні з росією. Реалізація програм, спрямованих на посилення боєздатності і безпеки передової. Допомога підрозділам в оснащенні. При необхідності – передача бойового досвіду.
 7. Захист прав учасників російсько-української війни. Не тільки членів ГО. На будь-якому рівні, включно з законодавчими ініціативами на місцях, і на рівні держави.
 8. Взаємодія з іншими організаціями учасників війни. Співпраця і об’єднання.
 9. Взаємодія та взаємодопомога з будь-якими громадськими і політичними організаціями України, які мають цілі, завдання та ідеологію що не суперечать принципам ГО «Республіка. Брати по зброї”.
 10. Політичне і громадське протистояння в рамках Закону України будь-яким спробам демонтажу державності України, порушень законів і Конституції, порушень територіальної цілісності України, поширенню впливу ворога в будь-яких сферах життя країни (в тому числі через помилкові або злочинні дії в державній політиці), ослабленню Армії і обороноздатності держави .
 11. Протидія інформаційній війні Росії проти України. Інформаційний опір спробам реваншу і ослабленню України. Створення та підтримка інформаційних ресурсів в мережі Інтернет та соціальних мережах. Просування учасників ГО для виступу в ЗМІ. Взаємодія з патріотичними мас-медіа.
 12. Підготовка та навчання членів ГО, для подальшого просування в політичну і державну структури України.
 13. Інтегрування учасників ГО в політичну систему України – через участь у виборах всіх рівнів.
 14. Просування учасників ГО в виконавчі органи державної влади.
 15. Сприяння бізнесу і працевлаштуванню учасників війни з росією. Створення системи «Свій до свого». Взаємна допомога щодо організації та ведення бізнесу, взаємних консультацій та кооперації.
 16. Допомога в підготовці і отриманні грантів на соціальні, гуманітарні та бізнес-проекти учасників ГО.
 17. Підтримка громадських ініціатив учасників ГО.
 18. Участь у патріотичному вихованні молоді. Організація зустрічей, тренінгів, дитячих таборів. Опіка дітей загиблих у війні з росією.