Порошенко закликав антипутінські сили в Україні до об’єднання

“Ми закликаємо владу до спільних дій заради Вітчизни, до об’єднання зусиль, до міжнародних партнерів ми звертаємось щодо всебічної підтримки цієї боротьби” – заявив п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на Київському Безпековому Форумі з нагоди 30-ліття відновлення Державності та Свободи.

Екс-президент наголосив на тому, що потрібно залишатися оптимістами та не впадати у відчай, адже українці переживали і важчі часи. В цьому нас повинна надихати мужність наших воїнів, що протистоять ворогу на сході країни. За словами Порошенка вистоявши та подолавши виклики, ми зможемо стати європейською, могутньою та об’єднаною державою.

П’ятий президент зазначив, що писати нову європейську історію України ми почали 1 грудня 2013 року, коли мільйони людей по всій країні вийшли на Майдани. Саме тоді, на його думку, і почалась Революція Гідності в Україні.

Закликав колишній президент і не забувати про основного ворога нашої держави – Путіна, який планує загарбати Україну не лише прямим військовим шляхом, але й методом шантажування Заходу.

“Саме тому він так сильно зараз шукає зустрічі з президентом Байденом та європейськими лідерами, руйнує позицію, яку ми сформували за останні роки. Сьогодні цей шлях зазнає великих ударів і Путін інспірує натовпи біженців на кордонах Білорусі з ЄС, наступний крок – на кордонах України і Білорусі” – прогнозує Порошенко.

Нагадаємо, що Київський Безпековий Форум є щорічним заходом, де піднімаються питання національної та міжнародної безпеки, проблеми миру і війни. Форум проводиться з 2007 року, виступають на ньому громадські активісти, експерти з проблем безпеки та міжнародних відносин, політичні лідери, економісти та військові.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*