Порошенко віддав журналістам права на “5 канал” та “Прямий”

Наголошуючи, що важливим аспектом демократичної країни є вільні ЗМІ, Петро Порошенко передав 100% корпоративних прав двох телеканалів “Прямий” та “5 канал” журналістам у медіахолдинг “Вільні медіа”. Про це п’ятий президент заявив на своїй сторінці у Facebook.

Стверджуючи, що сьогоднішня влада намагається “заткнути рот” незалежним медіа, і був створений закон про олігархів, що набрав чинності 7 листопада. На противагу цьому був створений медіахолдинг “Вільні медіа”, до складу якого входять журналісти, медійники, громадські діячі.

При цьому Порошенко наголошує на тому, що офісом президента України на сьогодні управляються більшість телевізійних каналів.  Таку технологію екс-президент порівнює з тою, що використовував президент Путін на початку двохтисячних у Росії з метою знищити політичну конкуренцію та взяти під контроль свободу слова у державі.

Нагадаємо, що тепер акції двох каналів “Прямого” та “5 каналу” належать журналістам, що об’єдналися у медіахолдинг “Вільні медіа”. Угода забороняє Петру Порошенку впливати на редакційну політику каналів будь-яким способом, а також здійснювати над ними контроль.