Нові подробиці скандалу з Гогілашвілі: дружина керівника ГУР – парафіянка храму Московського патріархату

Все нові і нові подробиці стають відомими після скандалу з екс-заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі. Тепер стало відомо, що дружина керівника ГУР – Маріанна Буданова, що мешкають в одному маєтку з сім’єю Гогілашвілі-Левченко, є парафіянкою храму Московського патріархату, де переховували терориста Рафаеля Лусваргі.

Нагадаємо, що минулого тижня відбувся гучний скандал за участю тепер вже колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі. На блокпосту в Донецькій області він влаштував розбірки, погрожуючи силовикам, які вимагали його пред’явити документи. Після цього скандалу, випливло багато цікавих моментів, серед яких і наявність російського паспорта в Гогілашвілі.

Наступна інформація, яку вдалося знайти журналістам, стосувалася дружини Олександра – Марії Левченко, яка не маючи допуску до держтаємниці, була пристуня на таємних обговореннях спецоперації по “вагнерівцях” в Офісі президента. Як з’ясувалося пізніше, подружжя живе в одному маєтку з керівником Головного управління розвідки Кирилом Будановим.

З’явилися нові факти про сім’ю Буданова. Його дружина – Маріанна Буданова, що є радником мера Києва на громадських засадах, є парафіянкою скандально відомого Покровського чоловічого монастиря “Голосіївська пустинь” Російської православної церкви в Україні. Свого часу там переховувався терорист ДНР Рафаель Лусваргі. В даному монастирі раніше служили, а ймовірно і далі служать, “за побєду рускага оружия”.

Нагадаємо, що будинок, в якому мешкають пожружжя Гогілашвілі-Левченко та Буданови належить В’ячеславу Стрелковському відомого за організацією податкових схем в Україні та десяток кримінальних проваджень за останні десять років.

Сам керівник ГУР Кирило Буданов прокоментував ситуацію з проживанням у даному маєтку тим, що наразі у його квартирі відбувається ремонт.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*