Маленька закомплексована істота: нардепка різко висловилась про Зеленського, який намагається репресувати опозицію

Поки п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко працює на благо України на міжнародній арені, чинний президент Володимир Зеленський руйнує Україну як правову державу.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Фріз.

“Ця влада руками Зеленського насправді руйнує нас як правову державу. І це найбільша ганьба. Замість того, щоб тепер працювати на міжнародній арені, як це робить саме тепер Порошенко, Зеленський обрав для себе ворогом Порошенка і намагається протиставити свою велич безпосередньо діяльності та ефективності п’ятого президента”, — сказала народна депутатка.

Це просто маленька закомплексована істота, яка наразі перебуває на посаді президента. Дуже прикро, але будь-який президентський строк має початок і має кінець. Питання лише — чи досидить ця особа до кінця своєї каденції.

Ірина Фріз

Нагадаємо, Петро Порошенко прокоментував чергову сфальсифіковану підозру. За його словами, замість того, щоб об’єднатися і спільно протистояти загрозі російського вторгнення, Офіс президента продукує новий серіал “про державну зраду”, мета якого – втримати обвал рейтингу влади.

Раніше секретар РНБО у 2014-2019 роках, керівник Центрального штабу “ЄС” Олександр Турчинов заявив, що чергова сфабрикована за вказівкою Зеленського справа проти п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка перетвориться на фарс, так само як і всі попередні.

Народний депутат від фракції “Європейської солідарності” Ростислав Павленко погодився зі словами Олександра Турчинова та заявив, що справа проти п’ятого президента України Петра Порошенка розсиплеться, як усі попередні, та підкреслив, що це просто відвертання уваги від реальних проблем.

Крім того, народний депутат від фракції “Голосу”, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін зазначив, що оголошення підозри — це реакція на зменшення відстані між Зеленським та Порошенком у президентському рейтингу.

Джерело: канал “Прямий

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*