Імітація виборів президента: падіння рейтингу Зеленського. Опитування “СОЦИС”

Центр “СОЦИС” з 29 жовтня по 4 листопада провів опитування. За цими даними, якби найближчої неділі відбувався другий етап президентських виборів, більшість голосів належало б чинному президентові Володимиру Зеленському. Проте розрив між ним і його головним опонентом Петром Порошенком становив би лише 8%.

Згідно зібраних данних, підтримати  Зеленського готові 18,6% опитуваних, а Порошенка – 12,6%. Наступними у рейтингу йдуть Юрій Бойко (8,2%) і Юлія Тимошенко (7,8%). Близько 14,1% опитаних громадян вибрали б варіант “за жодного з кандидатів”.

Якщо ж говорити про другий тур ймовірних президентських виборів, то Зеленському б віддали 53,9% голосів, а Порошенку – 46,1%. Різниця становить 8%. Нагадаємо, що два роки тому Зеленський переміг на президентських виборах з результатом 73% проти 25% голосів за кандидата Порошенка.

Центр “СОЦИС” проводив опитування на всій території України, окрім непідконтрольних українській владі частин Донецької та Луганської областей і АР Крим. Загалом було опитано 2000 респондентів.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*