Гогілашвілі 2 або про те, як слуги народу зовсім народу не служать

Сьогодні у мережах поширюється відео річної давнини за участю депутата від Слуг Народу Миколи Галушко. Поліція зупинила авто нардепа за перетин подвійної смуги, після чого Галушко нецензурно почав висловлюватися до поліцейських, називаючи їх “дебілами, що не мають права обшукувати автомобіль народного депутата”.

18 грудня минулого року у Києві поліцейські зупинили авто, що перетнуло подвійну смугу. Через якийсь час на місце приїхав депутат від Слуг Народу Микола Галушко, заявляючи, що автомобіль належить йому, а отже обшукувати машину народного депутата поліцейські не мають права.

На відео видно, як Галушко агресивно поводиться з поліцейськими, нецензурно висловлюється, називає працівників поліції дебілами, погрожує, що звільнить усіх, адже це авто народного депутата, а значить зупиняти його не мали права.

Працівники поліції спокійно відповідають, що на авто не написано, хто є його власником, а самі депутати не мають дипломатичного імунітету. Після цих слів депутат неодноразово ображає поліцейських і завляє, що автомобіль задекларований та належить його матері.

Коментуючи події, Галушко наголошує на тому, що авто обшукали зумисне, адже жодного порушення правил дорожнього руху не було, і продовжує називати поліцейських дебілами.

Варто зазначити, що сам Микола Галушко є членом комітету з правоохоронної діяльності, а також випускником Національної академії внутрішніх справ.

Так, відео – минулорічної давності, але скільки таких ще є неопублікованих у вільному доступі матеріалів, де депутати, що заявляють себе “слугами народу” вважають, що їм все дозволено?

Чому вибрані нами ж люди до керування цією державою, забувають, як саме потрапили на свої посади, і вважають, що закони їм не писані?

Нагадаємо, що раніше заступник міністра внутрішнішх справ Олександр Гогілашвілі потрапив у скандал при в’їзді в Донецьку область. Він поскандалив із правоохоронцями через те, що його автомобіль зупинили та попросили показати документи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*