ГО “Брати по зброї” розширюють географію осередків

Громадська організація “Res_Publica. Брати по зброї” прагне бути активним учасником політичного, економічного та соціального життя нашої держави. Членам організації не байдужа доля України та її розвиток. Саме тому “Брати по зброї” постійно працюють над відкриттям нових осередків.

Сьогодні громадська організація налічує представництва у чималій кількості українських міст. Це Київ та область, Полтава, Харків, Черкаси, Дніпро, Тернопіль, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв. Але в планах організаторів – розширювати географію міст.

Так, у п’ятницю, 19 листопада був презентований Лубенський осередок ГО “Брати по Зброї”, що на Полтавщині. Там зібралися ветерани російсько-української війни, яким не байдужа доля України. Члени осередку готові надалі захищати і боронити Україну. Координатором побратими обрали Віктора Сивуху.

Активно працює й Черкаський осередок. Минулого тижня з робочим візитом члени осередку відвідали м. Звенигородка. Там відбулася зустріч з ініціативною групою стосовно створення осередку у місті.

Доєднуйтесь і Ви до ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”. Давайте творити краще майбутнє України разом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*