ГО “Брати по зброї” активно розвиває осередки по Україні

ГО “Res_Publica. Брати по зброї” була створена ветеранами російсько-української війни, яких об’єднує спільне бачення розвитку України в економічному, політичному та військовому плані. Керуючись принципом, що “ветерани не поза політикою”, учасники організації розуміють, що потрібно зберігати те, що відвоювали, а також бути готовими до повномасштабної війни.

Серед основних напрямків діяльності організації:

  • максимальна взаємодопомога між учасниками за принципом бойового братерства;
  • регулярні збори учасників, з’їзди, спілкування, вирішення питань, тактики та стратегії;
  • підтримка та вдосконалення фізичної форми і тактичних навичок;
  • взаємодія з Територіальною обороною, допомога ЗСУ і взаємодія з іншими організаціями учасників війни;
  • протидія інформаційній війні, взаємодія з громадськими організаціями, політичне та громадянське протистояння;
  • створення осередків ГО на всій території України.

Сьогодні регіональні осередки створені та активно діють у Києві та області, у Харкові, Полтаві, Черкасах, Тернополі, Дніпрі, Миколаєві, Івано-Франківську, Запоріжжі. Кожен з осередків активно займається громадською, політичною та волонтерською діяльністю. Дізнатися про це можна на сторінках осередків у соціальній мережі Facebook.

Так цього тижня учасники організації на Черкащині допомогли волонтерському осередку з придбанням основи для плетіння маскувальної сітки для наших бійців на фронт.

14 листопада у Київському регіональному осередку відбулися змагання з кульової стрільби. Хлопці вправлялися у навичках, показували хороші результати. Звісно, не обійшлося без призів для переможців.

Також у неділю відбулася зустріч учасників Харківського осередку, де розглядалися питання по розподілу обов’язків між членами осередку, розроблений план дій на найближчий час. Зустріч відбулась під гаслом “Не можна стояти осторонь, якщо ми хочемо реальних змін у країні”.

 

Учасники осередку Дніпропетровської області долучилися до добрих справ і у м. Кам’янське пригостили смачними вітамінами дітей.

В Івано-Франківському осередку вчора учасники організації на прохання заступника директора ліцею №3 у м. Коломия допомогли організувати процес по плетінню маскувальних сіток. Члени осередку вважають, що дітям важливо показувати, що життя українських захисників залежить не лише від зброї, але й від надійного тилу.

Усім бажаючим вступити до організації “Братів по зброї”, потрібно подати анкету на сайті ГО. Перед тим важливо ознайомитися з принципами і засадами, а також з програмою організації.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*