Гідність чи негідність: святкування ювілею Єрмака в Карпатах, куди добиралися гелікоптерами ДСНС

21 листопада гучно святкували День народження глава Офісу президента Андрія Єрмака в резиденції в Карпатах, куди гостей доставляли гелікоптерами ДСНС. Серед запрошених були працівники ОП і сам президент Володимир Зеленський.

Журналістам “Української правди” вдалося з’ясувати, що Зеленський і Єрмак прибули у с. Гута Івано-Франківської області ще у п’ятницю, 19 листопада. А вже в неділю, 21 листопада, у державній резиденції Синьогора святкували 50-річчя голови Офісу президента.

Нагадаємо, що святкування відбувалося на фоні відзначання річниці Революції гідності. Вранці, 21 числа, і Єрмак, і Зеленський взяли участь в заходах з нагоди річниці революції на Інститутській, а вже в обід вилетіли гелікоптером до Івано-Франківщини.

Також серед гостей був співвласник студії Квартал-95 Тимур Міндіч. Він разом із сім’єю прилетів до Гути чартерним рейсом, що має відношення до групи “Приват”. На святкуванні також були присутні заступник керівника ОП Андрій Татаров та міністр розвитку громад та території Олексій Чернишов.

Розслідувачі “Української правди” подали запит із запитанням: на яких підставах для святкування дня народження була використана авіація спецпризначення. Відповіді працівники “УП” так і не отримали. Можна лише уявити, в яку суму обійшлося транспортування на відстань у 700км, закриття готелю на час святкування.

Ба більше, вдалося з’ясувати, що з резиденції у Карпатах гелікоптер повернувся у Бориспіль близько 16:00 дня в понеділок, що робить очевидним, що на роботу президент і керівник ОП потрапили не раніше 17:00. Це означає, що президент літав в гори на чотири дні за гострої ситуації в країні, коли відбувається концентрація на кордоні російських сил та загострення на фронті.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*