Фігурант “справи Свинарчуків” очолив бюро, що співпрацює з “Укрборонпромом”

Стало відомо, що Віталій Жуков, що є фігурантом “справи Свинарчуків” та бізнес-партнером Ігоря Гладковського, співпрацює з “Укрборонпромом”. Він очолює Спеціальне конструкторське бюро Вектор-В, що розробляє боєприпаси для гранатометів.

За даними Цензор.НЕТ про таку співпрацю стало відомо із прес-релізу, де було сповіщено про початок виробництва боєприпасів ВОГ-17В. В прес-релізі сказано, що робота з конструкторським бюро стала плідним партнерством для держави.

Нагадаємо, що Жуков був працівником “Укроборонпрому” під час скандалу зі “справою Гладковського”. Його підозрювали у наданні хабаря в розмірі 950 тисяч гривень. Але Жукова звільнили від відповідальності 26 березня 2021 року у зв’язку з закінченням терміну давності справи.

У свою чергу, в “Укрборонпромі” заявили, що концерн не має підстав для заборони ведення переговорів чи укладання контрактів з компанією Вектор-В та її керівником.

Цікаво, що “справа Свинарчуків” була основною у передвиборчій кампанії нинішнього президента України Володимира Зеленського. Перед початком другого туру у квітні 2019 року Зеленський заявив: ” Якщо у моєму оточенні буде такий, як Свинарчук, я піду у відставку”.