Боротьба з ворогом всередині країни: до Миротворця внесли фальсифкаторів справи генерала Марченка

Вчора стало відомо, що до бази “Миротворця” потрапили правоохоронці, які переслідували бойового генерала Марченка.

На сайті “Миротворець” вже з’явився список людей, де зазначено Олега Моргуна, що є оперативним співробітником ДБР, Миколу Середу – прокурора Офісу генпрокурора та Романа Трубу, що є клишнім директором ДБР. Усіх вищезазначених звинувачено у причетності до сфабрикованих кримінальних проваджень щодо невинних осіб.

Центр “Миротворець” є однією з найсильніших та найкращих ініціатив, що були створені в Україні. Нагадаємо, що ресурс створили ще у 2014 році, коли розпочалась російсько-українська війна. За цей час до списку потрапили чимало людей за їх антиукраїнську позицію, слова чи вчинки.

Відтепер центр вносить не лише бойовиків, але й тих, хто свідомо знищує правосуддя в Україні. Це стосується суддів та прокурорів, що за сфальсифікованими справами, переслідують ветеранів АТО та інших громадян з чіткою і активною проукраїнською позицією.

В такому випадку варто задуматися тим прокурорам та суддям, що свідомо форсують надуману справу проти п’ятого президента Петра Порошенка. Адже про важкість наслідків для особи, що потрапила до бази “Миротворця”, можна лише здогадуватися.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*