Чи буде переворот?

Під час спілкування з журналістами на пресконференції 26 листопада, президент Володимир Зеленський заявив, що поінформований стосовно спроби державного перевороту в Україні, який має відбутися 1-2 грудня.

Зеленський заявляє, що не може оприлюднити інформацію стосовно того, хто саме є ініціатором так званого перевороту, але наголошує, що це відбудеться за участю “представників Росії”.

” Я не можу ділитися тією інформацією, яку не маю права оприлюднювати, поки що. Але можу сказати, що в нас є не тільки агентурна інформація, а навіть звукова, де представники з України, скажімо так, з представниками з Росії, обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні, що буде залучено мільярд доларів, тощо” – заявив президент.

Журналіст Buzzfeed News Крістофер Міллер написав у Твіттері, що йому злили дані люди з оточення президента. В даних вказано, що Василь Грицак, Олексій Васильєв та Едуард Федосов, колишні силовики, планують переворот разом з членом ФСБ Василем Лаптіним. Все це має відбуватися за участю Ріната Ахметова.

Після такої новини згадані вище персони вийшли на зв’язок, аби заперечити сказане. Двоє з них проживають у Київській області. В Криму останніми роками чоловіки не були, з Ахметовим вживу також не бачилися. Федосов заявив, що з Грицаком не спілкувався декілька років, з Васильєвим говорив недавно, але вживу також давно не бачився. Готовий пройти поліграф на підтвердження своїх слів. Лаптін, якщо такий персонаж існує насправді, на зв’язок, звісно ж не вийшов.

Абсурдом є те, що так звані “організатори перевороту” і досі на волі. Їх не заарештували, не привезли на допит навіть після того, як вони вийшли на зв’язок. Цікаво, чи багато організаторів державних переворотів виходять на зв’язок, дають коментарі і розкривають інформацію свого місця перебування?

То ж цікаво, що ж це за такий переворот буде і чи буде він взагалі?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*