Чому влада саботує розслідування “справи Журавля”?

Сьогодні, 12 листопада, мало відбутися очікуване засідання Печерського суду у “справі Журавля”. Вранці за кілька годин до суду, суддя раптово іде на лікарняний і засідання переносять на невизначену дату.

ДБР відкрив справу розслідування смерті військового Ярослава Журавля ще в грудні 2020 року. Відтоді засідання регуляно переносились через самовідвід суддів. Чергове засідання мало відбутися у п’ятницю 12 листопада об 11 годині у приміщенні у Печерського суду м. Києва.

Чому ж влада так затягує розгляд справи і скільки це ще триватиме? Скільки ще батько військового морпіха Ярослава Журавля чекатиме на справедливість щодо розслідування справи загибелі його сина?

Нагадаємо, що військовий Журавель був поранений поблизу Зайцевого Донецької області у липні 2020 року під час операції з евакуації тіла загиблого побратима Дмитра Красногрудя. Потрапивши під обстріли російських окупантів, що порушили режим “тиші”, Журавель був поранений та залишився на території “сірої зони” після відступу решти групи. Через втрату крові та відсутність медичної допомоги Ярослав Журавель помер на місці.

Батько морпіха Сергій Журавель звинуватив президента Володимира Зеленського у забороні підрозділам ОС проводити пошуково-рятувальну операцію в наслідок чого і загинув його син. У грудні 2020 року ДБР задовільнив скаргу батька загиблого.

Сьогодні під стінами суду, де так і не відбулося засідання справи, Сергію Журавлю, було що сказати:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*