“Брати по зброї” активно долучаються до соціального життя

Члени ГО “Брати по зброї” активно беруть участь не лише у військовому і політичному житті країни, але і в соціальному. Збільшуючи кількість регіональних осередків по Україні, побратими активно ведуть волонтерську діяльність, відвідуючи навчальні заклади, де спілкуються з дітьми та молоддю.

Вчора члени осередку Черкаської області відвідали у смт Лисянка гімназію, де провели тематичне заняття до Дня збройних сил України. Члени осередку розповідали учням історію створення нашої армії, її розвиток та становлення. Цікаво провести час допомогла вікторина та смачні подарунки дітям.

У свою чергу, минулого тижня члени ГО у м. Кам’янське завітали до школи, де з учнями 11 класів провели вишкіл.

 

Харківчани ж провели урок патріотичного виховання у Харківському Вищому професійному училищі будівництва. Члени осередку вважають важливим спілкуватись з молоддю Харкова, адже це місто є східним форпостом України.

30 листопала в офісі ГО “Брати по зброї” Івано-Франківської області відбулася дуже важлива зустріч з Юлією Зякіною, що є викладачем Івано-Франківського реабілітаційного центру для дітей з важким порушенням мовлення і не тільки. Робота з дітьми дуже важлива для членів ГО, а особливо з дітьми, що потребують особливої уваги. Початком співпраці з закладом стане святкування 10 грудня Дня Збройних сил України, на яке запросили побратимів.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*