Бойовий генерал Ігор Павловський на волі!

Сьогодні, 5 листопада, бойового генерала Ігоря Павловсьокого, якого звинувачують у так званій справі про постачання неякісної техніки, випустили з-під арешту.

Вчора, завдяки спільним зусиллям небайдужих українців, громадській організації “Справа Громад” та фонду Петра Порошенка вдалося зібрати необхідну суму для внесення за заставу Павловського, а це – 18 мільйонів гривень. 2 мільйони 100 тисяч були зібрані звичайними небайдужими громадянами, решту суми в 15 мільйонів 900 тисяч гривень перерахував фонд Петра Порошенка. Сьогодні вранці кошти були перераховані на рахунок Апеляційного суду міста Києва.

Нагадаємо, що бойового генерала та ветерана АТО Ігоря Павловського ще в липні цього року звунуватили у так званій справі про постачання неяксної техніки та взяли під арешт. Тоді ж і призначили заставу у розмірі 475 мільйонів гривень. До жовтня суму застави вдалося знизити до 18 мільйонів, що все жзалишалися непідйомними для родини військового. Завдяки небайдужим українцям генерал Ігор Павловський сьогодні вже на волі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*